Barındırma Hizmeti

Barındırma Hizmeti , Sunucu Barındırma, Co-location, Yüksek güvenlikli ve üst düzey kalitede kesintisiz barındırma hizmeti sunuyoruz.

Boyut Hat Uptime Enerji İp Atamaları Trafik Kvm Lokasyon Fiyat Sipariş
1U SUNUCU BARINDIRMA 1000 Mbps Ethernet Port %99,8 1+A Enerji ücretsiz 1 Adet IPv4 Adresi 10 TB Aylık Trafik Ücretsiz KVM Radore (Türkiye, İstanbul) 250₺ SİPARİŞ VER
2U SUNUCU BARINDIRMA 1000 Mbps Ethernet Port %99,8 1+A Enerji ücretsiz 3 Adet IP v4 Adresi 10 TB Aylık Trafik Ücretsiz KVM Radore (Türkiye, İstanbul) 350₺ SİPARİŞ VER
RACKMOUNT ATX (KASA) BARINDIRMA 1000 Mbps Port, 100 Mbps İnternet erişimi %99,8 1+A Enerji ücretsiz 3 Adet IP v4 Adresi 10 TB Aylık Trafik Ücretsiz KVM Radore (Türkiye, İstanbul) 400₺ SİPARİŞ VER

İşletmeniz için en iyi Yönetilen Bulut Hosting deneyimini seçin!

BU DENEYİMİNİ SENDE TAT...

FİRMAMIZ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Firmamız; Hosting, VDS, VPS, Web Hosting, Reseller Hosting,SSL birçok alanda hizmet vermektedir.

Bant Genişliği (bandwidth), web sitesinin bir saniye içinde gerçekleştirebileceği veri aktarım miktarını ifade eder..

Örneğin; bir internet sitesini açıp görüntülediğimiz sayfa ya da sayfalarda bulunan metin, resim, video ve ses gibi bütün içerik aslında bilgisayarınıza yüklenmektedir.

SSL'in açılımı Secure Sockets Layer (güvenli giriş katmanı) dır. SSL, server ile alıcı iletişimi esnasında verilerin şifrelenerek yapılması işlemidir.

En bilinen kullanımı ise, web sitesindeki veri alışverişi esnasında, server ile internet tarayıcısı arasındaki iletişimi şifrelenmesidir.

Paylaşımlı Hosting Paylaşımlı Hosting Nedir. Shared (paylaşımlı) hosting, bir web sunucusu üzerinde sizin haricinizde birçok kullanıcının olduğu anlamına gelir.

Bu sunucularda kullanılan sunucunun fiziksel gücü ve bant genişliğine bağlı olarak yüzlerce site barındırılabilir.

Web siteniz bilgisayar korsanlarının hedefi haline gelebilir. Bilgisayar korsanları genellikle sunucu ve hosting açıklarından siteye sızar.

Firmamızda hiçbir sunucu ve hosting açığı bulunmamaktadır.

DESTEKLEDİĞİMİZ SİSTEMLER

Firmamız elinden gelen bütün imkanlarıyla çalışıyor. Aşağıda bulunan sistemleri desteklemekteyiz.

dedicated
dedicated
dedicated satın al
dedicated satın al
dedicated kirala
dedicated kiralama
türkiye dedicated
türkiye dedicated